vps sunucuları

'Diğer' forumunda nomerci tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. nomerci

  nomerci Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  11
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  Dedicated Server Nedir ?
  Dedicated server (kiralık sunucu) sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Normal (shared) hostinde yüzlerce site aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder.
  Garanti Destek
  Anında Yedek Parça
  Sunucudaki olası bir donanım arızalanmalarında hızlı bir şekilde arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir. Donanım parçaları stoklandığı için parça temini kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır.
  vps sunucu
  Daimi Yedek
  Sunucunuzdaki veriler otomatik olarak günlük , haftalık ve aylık olarak farklı makinelere yedeklenmektedir. Olası bir sorunda veriler hemen kendi sunucusuna aktarılmaktadır.
  kiralık sunucu
  Network Güvenliği, Firewall
  Sunucu Kiralama ve Co-Location hizmetlerimizde network güvenliği için Juniper ISG firewall hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra Ücretsiz olarak sunduğumuz servislerde bulunmaktadır. DDOS/Botnet sorunları için şirketimizden destek almak ve detayları öğrenmek için bize danışabilirsiniz.
  ucuz vps
  Sunucu Yönetimi ve Kurulum Hizmetleri
  Sunucu Kiralama ve Co-Location hizmetlerinde sunucu yönetimi ve kurulum ihtiyaçlarınızda destek sunmaktayız. Her tür network yapılandırma, ekipman kurulumu, işletim sistemi ve yazılım düzenlemeleri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.v
   
Yükleniyor...