ucuz vps

'Diğer' forumunda nomerci tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. nomerci

  nomerci Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  11
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  %100 Garanti, 100 Mbit bant genişliği
  Her zaman ödediğinizin tam karşılığını alabileceğiniz bant genişliği politikası.
  Gerçek 100 Mbit bant genişliği.
  vps sunucu
  Firewall Koruması
  Kiralık Sunucular standart Firewall desteği ile yüksek ölçekte güvenlik altındadır. Bu hizmeti genişletmek ve ekstra DDos koruması satın almak isterseniz 7/24 destek hattımızı kullanabilirsiniz.
  Güvenli Ortam
  kiralık sunucu
  Kiralık Sunucu hizmeti üst seviye güvenlik katmanına sahip olduğundan altyapınız fiziksel risklerden arındırılarak, bilgi hırsızlığı ya da deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı korunur.
  Yüksek Performans
  Ek donanım tedarik avantajı sayesinde kiralık sunucularımız her türlü uygulamanız için yüksek performansı garanti eder. Kiralık Sunucularınız da dilediğiniz zaman donanım güncellemesi yapmanız ve performansını korumanız mümkündür.
  Kontrol Paneli
  ucuz vps
  Kiralık Sunucu hizmetlerimiz dilediğiniz kontrol paneli çözümünü kullanmaya uygundur. Bu çözümleri linesis.com'ten satın alabilir veya ücretsiz alternatifleri destek uzmanınıza danışarak sunucunuza yükleyebilirsiniz.
  7/24 Teknik Destek
  7/24 Teknik Destek
  7/24 Türkçe Destek hattımıza dilediğiniz zaman ulaşabilir. Tüm problemlerinizde destek mühendislerimiz ile anında çözümleyebilirsiniz. İleri IT destek ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
   
Yükleniyor...