İddaa Ücretsiz Şikeli Maçlar

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 13 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Şikeli maç adı altında konular açıldığı zaman ya da bir sohbete girildiğinde pek çok farklı düşünce kafada yer edinmektedir. Bazıları "kesin tutan maçlar" gibi terimler ile birlikte sohbete katılabilir ya da "yok öyle bir şey" düşüncelerine sahip olan iddaa severler de bulunmaktadır.

  Öncelikle bu şikeli maçlar nasıl bulunur ve ne şekilde sunulur buna bir göz atalım. Bazen sosyal medya alanlar üzerinde (facebook, twitter, instagram vs.) bazen de çeşitli siteler de bu gibi terimlere rastlayabilmeniz mümkündür. Sizleri asıl düşündüren olay ise, belirli bir ücret karşılığı kupon ya da maç satın almaktır. Bu durumun güvenilir olup olmadığını merak ediyorsunuz.

  İnternet üzerinde karşılaşabileceğiniz şikeli maç veren yabancı siteler bu gibi durumlarda bulunabilir. "Bu oran kesin tutacak, bu maçın şikeli oranı budur" gibi tabirler elbette ki yanlıştır.Bir diğer tabir ise " iddiadaki şikeli maçları buradan öğrenebilirsiniz ". Kim bilebilir o maçın hangi skorla ya da hangi durumda bitebileceğini. Biraz esprili konuşmak gerekirse bunu maç bitene kadar bilemeyiz :)

  Ancak iddaa ücretsiz şikeli maçlar gibi karşılaşma oranları üzerinde istatistik veya analiz bilgilerinden yararlanarak tahminde bulunan ve bunu kullanıcılarına sunan siteler ise, tamamen bir bakıma yardımcı olma aşamasında bulunurlar.

  Bunu biraz açmak gerekirse; Bir maçta tahmin yapacaksınız ve nasıl bir tahmin yapacağınız konusunda kesin bir bilginiz yok. Bu bilgilerden yola çıkarak bir fikir edinebilir ve dilerseniz sizler de istatistiklere göz atarak tahminlerinize yön verebilirsiniz. Ücretsiz olarak verildiğinde amaç tamamen budur.

  Buradaki forum üzerinde de bu gibi bir bölüm bulunmaktadır. Kalkıp da kullanıcılara kesin tutar demek pek de doğru değildir. Elbette ki tutmayabilir bu bir şans oyunudur. Bu yalnızca istatistiklere dayanarak daha bilgili bir şekilde tahminde bulunmak anlamına gelir. Sizler de bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.