İddaa Taktikleri Kazanmanın Sırları

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 13 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  İddaa tahminlerinizde kazanabilmek için ne gibi yollar izlemeniz gereklidir? Bu konuda sizlere tam olarak iddaa kesin tutturma yolları gibi fikirler sunamam ancak belirli bir düzeyde edinebileceğiniz bilgiler doğrultusunda birkaç önerim olabilir. Bir maça bakıp, ne gibi bir tahmin yapabileceğinize karar verebilmek için, nasıl bilgilere sahip olmanız gereklidir gelin şimdi de bunlara bakalım.

  Sizlerle paylaştığım bu bilgileri iddaa tutturma tüyoları gibi düşünebilirsiniz. Anca elbette ki şans oyunları kapsamına girdiği için herhangi bir kesinlik verebilmek doğru değildir diyebilirim. Öncelikle analiz üzerine birkaç cümle ile konuya gireyim. Analiz, maçtaki iki takımın geçmiş maçları ve takım durumları üzerinden giderek fikir sahibi olmaktır.

  Yani takımları kıyaslayacak olursak hangisi diğerine göre daha tecrübeli, veya daha acemi, hangi oyuncuları cezalı ya da sakat gibi soruları kendinize sorabilir ve iki takım arasında geçen önceki maçlara da bakabilirsiniz. İddaa taktikleri kazanmanın sırları gibi ince detaylara zaten gerek yoktur. Bunlar tahmin yapabilmede en genel yardımcı olan unsurlardır.

  İddaa kazanma formülleri adı altında sizlere bir unsurdan daha bahsedecek olursam o da istatistiktir. Kazanma ve kaybetme olasılıkları. Pek çok sitede bu gibi yüzdesel hesapları veren tablolar ve takım bilgileri ile ilgili istatistikleri sunan listeler yer almaktadır. Kolayca bulabilirsiniz. Maçın iddaa oranları da sizlere bu aşamada yardımcı olur tabi ki. Düşüklüğü ya da yüksekliği ile.

  İddaa sistem taktikleri gibi de sorular ya da aratmalar olabiliyor. Sistem iddaa üzerinde oldukça avantajlı olan bir seçenektir. Sizlere tavsiye ederim. Forum üzerinde her türlü sistem seçeneğinin nasıl oynandığı ve hesaplandığı bilgisi verilmiştir. Bunlara bakabilirsiniz.