İddaa Tahmin Programı İstatistik Tutup Oynayanlar

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 1 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  İddaa üzerinde yapacağınız tahminler üzerinde nelere dayanarak karar verdiğiniz konusunda veya nasıl karar vermeniz konusunda birkaç bilgi olarak bu yazımızı düzenledik. İddaa tahmin programı istatistik tutup oynayanlar başlığı altında ne gibi bilgileri sizlere verebiliriz şimdi buna bir göz atalım.

  Günümüzde pek çok yerde bedava iddaa tahmin programı gibi konular rastlamak mümkündür. Bu programlar belirli metin kutucuklarına lig bilgileri veya önceki maçlarının sonuçları gibi yazıları girdiğimiz zaman karşılaşmanın ne gibi bir sonuç ile biteceğini bizlere belirten programlardır.

  Ancak piyasaki bütün iddaa programları, aynı belirli mantıklar üzerinde programlanmıştır ve kesin olarak verdiği sonucun tutabilme olanağı gibi bir imkan yoktur. Bu nedenden dolayı sizlerin gerçek istatistik bilgilerine bakarak tahmin yapacağınız maç üzerinde analiz yapmanız çok daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

  Bu nedenle de iddaa tahmin programı indir gibi aratmalar yerine, tahmin yapacağınız maç üzerindeki takımların istatistik ve analiz bilgilerine bakmanızı öneririm arkadaşlar.