İddaa Oran Şikesi Nasıl Oluyor ?

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Günümüzde şikeli maç ya da şikeli oran gibi tabirler son derece çoğalmış ve adeta tahmin severlerin günlük hayatının bir parçası olmuştur. Bizler de sizlere bu konu başlığı altında sözde bu iddaa oran şikesi nasıl oluyor bundan bahsetmeye çalışacağız. Peki şimdi de gelelim bu konuda neler söyleyebileceğimize;

  Bu şikeli oranlar adı altında paylaşılan tahminler standart bir şekilde o karşılaşmanın analizini ve istatistik bilgilerinden yararlanarak çıkarılmış olan değerlendirmelerin sonucudur diyebiliriz. Kimi zamanda iddaa oran şikesi tablosu gibi görsel pencereler ile de sunulmaktadır.

  Asıl garip olan ise bunların garanti bir şekilde tutacağı söylenmektedir ve sonucunun bu şekilde biteceği kesindir gibi cümlelerin kurulmasıdır. Bu ne kadar doğrudur. Bazı sayfalar veya siteler dahilinde de oran şikesi programı indir gibi seçenekler bulunmaktadır.

  Bu programlar sizlere sonuç vermektedir ancak yine bilinmelidir ki bunlar belirli kombinasyonlar altında programlanmaktadır ve verdikleri sonuçlar yine de garanti sonuçları göstermemektedir. En önemli kısımda budur zaten arkadaşlar! Garanti tutacak olan oran diye bir şey yoktur bu şekildeki iddaa oran şifreleri gibi seçenekleri tercih etmek yerine kendi analizlerinizi yapabilirsiniz. Sonuçta bu bir şans oyunudur.