İddaa Oran Analizi Formülleri 2017

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 1 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Merhaba arkadaşlar! İddaa oran analizi formülleri başlığı altında sizlere merak ettiğiniz veya kafanızda yer edinen soruların birkaç cevabı olarak bu yazımızı paylaşmış bulunuyoruz. 2017 yılı dahilinde bulunuyoruz ve günümüzde her şeyin gelişmesi ile birlikte tahmin oyunları üzerinde de pek çok gelişme yaşanmaktadır.

  Dilerseniz öncelikle oran analizi nedir sorusu ile başlayalım. Oran analizi seçilen ve tahmin yapılacak bir maç üzerinde bulunan istatistik bilgileri üzerinden o oranın değerlendirmesini ve kazanıp kazanamayacağı üzerinde yoğunlaşmak olarak belirtilebilir.

  İddaa oran analizi nasıl yapılır sorusu için de bakmanız gereken istatistiklerden bahsedebiliriz. O maç içerisinde oynayacak olan takımların önceki karşılaşmaları, diğer takımlar ile yaptıkları son maçlar, lig içerisindeki durumları, oyuncuların ceza veya sakatlık durumları, ya da oynanacak gün içerisindeki hava şartları gibi pek çok bilgiyi göz önünde bulundurulmasıdır.

  Bu sayede kendinize bir iddaa oran analiz tablosu oluşturabilir ve bu bilgiler ışığında oynayacağınız tahminlerde daha kesin kararlar alabilirsiniz.