İddaa Kupon Sorgulama Bilyoner

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 2 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Artık iddaa üzerinde tahmin yapan kullanıcılar tek tek tüm tutan maçlarını kontrol etmek yerine tek seferde biletlerine herhangi bir ikramiyenin vurup vurmadığını iddaa kupon sorgulama yöntemi ile yapabiliyorlar ve kesin sonuç elde edebiliyorlar.

  Ancak bununla birlikte hangi maçın ne şekilde bittiğini, veya yatan kuponunun hangi maçtan ne gibi bir sonuç ile kaybettiğini öğrenmek isteyebilirler. Bu aşamada da Bilyoner sonuçlar üzerine uzun bir listeyi sizlere sunmaktadır.

  Maç kodunuz ile birlikte arama yaptığınızda veya tarih, oran değeri veya tahmin çeşidi gibi filtreleme özellikleri ile birlikte kuponunuzda oynamış olduğunuz tahminlerin sonuçlarını buradan öğrenebilirsiniz. Takip aşamasında da Bilyoner canlı sonuçlar kısmını kullanabileceğinizi söylemek isterim.

  İnternet üzerinde hizmet veren bu firma üzerinde sonuçlar anlık olarak işlendiği ve sisteme alındığı için takibiniz buradan oldukça kolay olacaktır. Ayrıca yeniden yapacağınız kuponlar için de bir bültene ihtiyacınız olur ise, ayrıntılı bilgiler ile ziyaretçilere veya kullanıcılara sunulmuş olan bilyoner iddaa programı üzerinden detayları görebilirsiniz.