İddaa İY MS Oran Hileleri 2017

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 13 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Günümüzde en çok tartışılan ve merak konusu olan unsurlardan olan iddaa iy ms oran hileleri 2017 yılında da oldukça fazla bir şekilde aratılmakta ve araştırılmaktadır. Hem siz değerli üyelerimizi hem de giriş yapan ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı ile bu konu başlığı açmış bulunuyorum.

  İddaa ilk yarı maç sonucu hilesi var mı diye soracak olursanız bunun pek de mümkün olmayacak bir şey olduğunu belirtmek isterim. Oranlarda herhangi bir hile olması gibi bir durum yoktur. Çünkü İddaa bizim ülkemizde yasal olarak spor üzerinde tahmin oyunları sunan bir şirkettir. Yasal hizmeti dahilinde de herhangi bir hile bulundurma gibi bir durumu yoktur arkadaşlar.

  Ama diyelim ki bir şekilde iddaa iy ms tutturma taktiği gibi bilgiler arıyorsanız, burada işin içine bir araştırma söz konusu olarak girebilir. Tahminde bulunacağınız takımların ne zamanlar daha aktif oynadığını önceki maçlarındaki istatistiklere bakarak bulabilir ve birbirleri ile de karşılaştırarak kendinize fikir oluşturabilirsiniz. Bahsettiğimiz iy ms analiz konusunda derinlemesine araştırma gerektiren bir çeşittir. Bildiğiniz üzere oran değerleri de yüksek bir şekilde verilmektedir.

  Biraz fikir almak isterseniz de iy ms hazır kuponlar ya da maç tahminleri gibi kategoriler üzerinden bu istatistik ve analiz bilgilerine dayanarak oluşturulan tahminleri inceleyebilirsiniz. Kuponunuzda işleyeceğiniz maçlar üzeride sizlere yardımcı olabilir veya daha doğru bir düzeyde oynamanızı sağlayabilir.