İddaa Hazır Kuponlar Misli

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 2 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Tahmin oyunları üzerinde yoğunlaşan ve bu oyunlardan keyif alan pek çok kullanıcı hazır olarak kupon bulabilmeyi istemektedir. İddaa hazır kuponlar Misli üzerinde de bulunmakla beraber kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir kategori içerisinde yer almaktadır.

  Sizlere kısa bir şekilde anlatacak olursak burada yer alan iddaa hazır kuponlar sistem, alt-üst, banko veya sürpriz gibi pek çok başlık altında bulunmaktadır. Her kuponun oynanış türü üzerinde yazmakla beraber maç kodları, oran değerlerini de görebilmektesiniz.

  Misli üzerinde yer alan iddaa hazır kuponlar sürpriz gibi seçenekleri de içerisinde barındırmaktadır ve üst paragrafımızda bunu da belirtmiştik. Ancak yine de bundan biraz bahsedelim. Genellikle eğlence ve ekstra olarak oynanan tercihlerdir. Tutması tam olarak muhtemel olmasa da "belki bir sürpriz olur da tutar" kafa yapısı bu kuponlar için geçerlidir.

  Elbette ki bunun yanında banko iddaa kuponları veya daha çok istatistik ile analize dayalı olan tercihler bu işi biraz daha ciddi kılmaktadır. Sonuç olarak misli üzerinde pek çok hazır kupona ve yazarlar ile editörlerin paylaştıkları kuponlara ulaşabilmeniz mümkündür.