İddaa Handikap Şifresi Nedir ?

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  İddaa üzerinde günümüzde gerek farklı sayfalar gerekse de sosyal medya siteleri üzerinde pek çok konu açılmaktadır ve farklı farklı başlıklarda sorular türemektedir. Bunlar ise iddaa handikap şifresi gibi terimler ve bunlardan türeyen daha farklı terimlerdir. Bu konumuzda sizlere bu terimlerden ve ne olduklarından bahsetmeye çalışacağız.

  İddaa püf noktaları dahilinde herhangi bir durum veya değişik bir şifreleme durumu bulunmamaktadır. Zaten bilindiği üzere bu şirket, ülkemiz dahilinde yasal olarak tahmin oyunları oynayabilme imkanı sunan bir şirkettir. Bu nedenden dolayı da iddaa oranlarının sırrı veya belirli şikeleri bulunmamaktadır.

  Bu oran değerleri, tahminlere açılacak olan takımların belirli istatistik ve performans değerlendirmelerine, ev sahibi ya da deplasman avantajına, oyuncu ceza veya sakatlık durumlarına ya da takımların popüleritesine bağlı olarak düzenlenmektedir. Özellikle de iddaa iy ms oran hileleri gibi terimler son zamanlarda türemiştir ve "bu şekilde oynayın kesin kazanırsınız" tarzında diyaloglar baş göstermektedir.

  Bilinçli bir tahmin oyuncusunun da bildiği gibi bunlar tamamen şansa dayalı oyunlardır. Elbette ki oran ve istatistik bilgileri mevcuttur ancak sonucun %100 garanti bir şekilde söylendiği gibi bitmesi ne kadar ihtimal dahilindedir? Bu aşamada dikkatli olmanızı ve kendi analizleriniz doğrultusunda tahminlerinizi, kendi şansınızı kullanarak yapmanızı tavsiye ederim.