İddaa Canlı Skor Sahadan

'İddaa' forumunda betripcord tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

  1. betripcord

    betripcord Kayıtlı Üye

    Artık pek çok site üzerinden maç sonuçları ve canlı maç durumları takip edilebiliyor. Bu aşamada İddaa canlı skor Sahadan üzerinde de bulunmaktadır diyebiliriz. Uzun ve ayrıntılı listesi ile tüm dünya ligleri ile ülkelerinin karşılaşmaları burada bulunarak sonuçları gösterilmektedir.

    Sahadan canlı sonuçlar bölümü üzerinde hem o günün o anda oynanan karşılaşmalarının sonuçları anlık olarak paylaşılmaktadır hem de yakınlaşan ve o gün oynanacak olan maçlar da görüntülenmektedir. Takipte kalabilmek için istediğiniz maçları seçerek "seçili" kategorisine geldiğiniz zaman, yalnızca bu maçlar görünecek ve herhangi bir gol olduğunda sesli bir şekilde uyarılacaksınız.

    Programın üzerinde yer alan "tarih" bölmesinde bir önceki günün tarihini de seçerek Sahadan dünkü maç sonuçları üzerinde bilgilere ulaşabilmeniz de mümkündür. Böylece kaçırıp bilgisini alamadığınız bir maç var ise, kolaylıkla bulabilir ve maç satırının sağ kısmında yer alan küçük "+" butonuna tıklayarak da maçın tüm istatistiklerini görebilirsiniz.