Holiganbet Güvenilir mi ?

'Güvenilir Bahis Siteleri' forumunda güven analizi tarafından 9 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. güven analizi

  güven analizi Kayıtlı Üye

  Holiganbet sitesi ile ilgili olarak siz değerli üyelerimize güvenilirlik başlığı altında yapmış olduğumuz incelemeyi bu yazımızda paylaşmış bulunuyoruz. Bu konuda lisans ve şirket bilgilerine ulaşabilmemiz önemlidir. Şimdi aşağıda yer alan bilgilere bir göz atalım.

  Holiganbet firması, Montenegro lisanslı olarak çalışmaktadır. Ki zaten içerisine giriş yaptığımızda alt kısımda E-Gambling Montenegro logosunu görebilmeniz mümkündür. Podgorica, Moskovska br. 65 adresine kayıtlıdır ve kayıt numarası da 5-0615951 'dir. Sitenin sahip olduğu lisans numarasına değinecek olursak da sizlere bunu serial no. AA 001588, numeric no. 133-01/15 4A and 1ER şeklinde belirtebiliriz.

  Bu bilgilerden yola çıkarak da sizlere Holiganbet güvenilir mi sorusu için, lisanslı bir şekilde çalışması üzerine olumlu bir yanıt verebileceğimizi düşünüyorum. Sizler de düşüncelerinizi yorum olarak bu sayfa başlığı altına bırakabilirsiniz.
   
 2. HAKAN37

  HAKAN37 Ziyaretçi

  Ya bırakın bu işleri milleti kandırmayın, Admin sana sesleniyorum, senin dinin imanın yok mu ? Yayınlasana
  bu kaçıncı şikayet yazışım, HOLİGANBET dolandırıcı site, 650 TL yi ödemiyor, sistem bozuk
  güvenlik için gönderemiyoruz diye hesabımı engelleyip kapattılar, neyin güvenliği 650 TL
   
 3. HAKAN37

  HAKAN37 Ziyaretçi

  GÜVENLİ DEĞİL KARDEŞİM DOLANDIRICILAR, 650 TL İNİN ÜSTÜNE YATTILAR VERMİYORLAR
  HESABI ENGELLEYİP KAPADILAR..
   
 4. HOLİGANBET DESTEK

  HOLİGANBET DESTEK Kayıtlı Üye

  Efendim ne gibi bir sorun yaşadınız kul. adınız nedir detaylarına hemen bakalım site olarak kimse tarafımızdan bugune dolandırlmamıştır ve bu şekilde bişey mümkün değildir kull. adınız belirtirseniz hemen detayları inceliyip sorununuzu çözelim